ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ПРОДОВЖУЮТЬ ПІДВИЩУВАТИ КВАЛІФІКАЦІЮ

Завідувач кафедри вищої математики та економіко-математичних методів, професор Малярець Л. М. та доценти Железнякова Е. Ю. і Мартинова О. В. отримали нові знання та підвищили свою професійну квалифікацію з наступних напрямів:

• Малярець Людмила Михайлівна і Мартинова Олена Вадимівна з 11 вересня 2023 року по 10 листопада 2023 року підвищували квалифікайцію за курсом “Основи викладання математики для студентів економічних спеціальностей” (Міжгалузевий інститут післядипломної освіти Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”);
  • Железнякова Еліна Юріївна з 9 жовтня 2023 року по 6 листопада 2023 року підвищувала квалифікацію, приймавши участь у заході НД “Створення масових відкритих онлайн-курсів (Massive Open Online Courses, MOOCs)” (Інститут вищої освіти НАПН України).