Вперше в університеті

Вперше в університеті ХНЕУ ім. С.Кузнеця три іноземні студенти 2 курсу групи 6.46.051.130.20.1 факультету підготовки іноземних громадян: Деле-Афолаян Темітопеолува Агнес, Казунгу Чарлез Кароліне, Мхенга Абубакар успішно пройшли онлайн-курси (Welcome to game theory / The University of Tokyo) онлайн-платформи Coursera та отримали сертифікати за дисципліною «Дослідження операцій і методи оптимізації».

Керівник к.т.н., доц. Місюра Є. Ю.

14 студентів 2курсу групи 6.06.051.130.20.1 факультету міжнародної економіки і підприємництва є першими в отриманні трьох сертифікатів онлайн-платформи Coursera: Matrix methods (The University of Minnesota), Introductionto сalculus (The University of Sydney), Probability and Statistics: To p or not to p? (University of London) / An Intuitive Introduction to Probability (University of Zurich) / Game theory (The Stanford University and The University of British) / Welcome to game theory (The University of Tokyo)) за наступними дисциплінами: «Вища математика», «Теорія ймовірностей та математична статистика» та «Дослідження операцій і методи оптимізації».

Керівник к.т.н., доцент Місюра Є.Ю.